BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH (KURSY Z DOFINANSOWANIEM 90% DLA OSÓB PRYWATNYCH ORAZ 80% DLA PRZEDSIĘBIORCÓW)

Wykorzystaj dofinansowanie ze środków i podnieś swoje kompetencje!!!

Szkoła Jazdy Andrzej Chudy oferuje możliwość realizacji kursów w ramach Bazy Usług Rozwojowych współfinansowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach. Nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie - TO PROSTE !!! 1. Znajdź w Bazie Usług Rozwojowych szkolenia oferowane przez SZKOŁA JAZDY ANDRZEJ CHUDY 2. Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl i zapisz się na interesujący Cię kurs. 3. Pobierz niezbędne dokumenty (wniosek) ze strony internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w kielcach - https://wupkielce.praca.gov.pl/baza-uslug-rozwojowych 4. Po ogłoszeniu naboru przez Wojewódki Urząd Pracy - złóż wypełniony wniosek o dofinansowanie usługi rozwojowej wraz z Kartą usługi, którą pobierzesz w Bazie Usług Rozwojowych 5. Po pozytywnej weryfikacji wniosku w WUP - podpisz umowę na dofinansowanie usługi 6. Zgłoś sie do ośrodka szkolenia po fakturę PROFORMA (osoba prywatna) - do opłaty 10% kosztów szkolenia, lub fakturę za całość szkolenia - przedsiębiorca (zwrot z WUP 80%). 7. Opłać fakturę i zrealizuj usługę zgodnie z harmonogramem. 8. Po zakończeniu szkolenia złóż wniosek o rozliczenie usługi rozwojowej do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach. W przypadku problemów lub pytań zadzwoń do nas tel. 41 366 08 62 - pomożemy w wypełnianiu wniosku !!!